Darujte nám aj tento rok 2% z vašich daní.

subHeader

Darujte nám 2% z vašich daní.

Ďakujeme všetkým vám, našim podporovateľom a fanúšikom za darovanie 2% z vašich daní!

Aj v tomto roku všetky prostriedky použijeme na zlepšenie tréningového procesu detí a celkového napredovania detského hokejového klubu Speeders.

Predvyplnené vyhlásenie s našimi údajmi si v pdf formáte môžete stiahnut tu:

https://speeders.sk/wp-content/uploads/2019/02/Vyhlasenie-o-poukazani-podielu-zaplatenej-dane-z-prijmov-fyzickej-osoby-za-2018.pdf

Ďakujeme.

Sme SPEEDERS, nový, ale už plne etablovaný detský klub na hokejovej mape Slovenska. Fungujeme už štvrtý rok, trénujeme viac ako 40 malých hokejistov v štyroch vekových kategóriách.  Aj takto rozširujeme hokejovú základňu na Slovensku, po ktorej každý volá. Zároveň  zabezpečujeme rozvoj nádejných malých hokejistov iným spôsobom, ako v štandartných kluboch. Fungujeme na filantropickom princípe.

U nás nie sú deti delené len podľa výkonu / Tréning musí obsahovať prvky zábavy a hry / Suplujeme deťom aj hokejovú radosť z ulice/ Pozorne sledujeme počet detí na jedného trénera! / Tréneri si deti poznajú. Poznajú ich mená, záľuby, prospech, nálady i rodinné prostredie / Detská gymnastika je povinná súčasť tréningového procesu. Doplnená upolovými športami, plávaním a občas i lyže 🙂 / Ako jediní spolupracujeme s HDC na klubovej báze…

Áno sme iní, ale o to nám ide! Nepozeráme iba na cieľ, ale aj na cestu, ktorá k nemu vedie!

… na konci nášho snaženia nás všetkých čaká najväčšia odmena. Detský úsmev a nefalšovaná radosť z hokeja.

Ďakujeme všetkým, pretože byť podporovateľom hokeja znamená chcieť v prvom rade pomôcť.

Názov: Speeders Bratislava OZ
IČO: 42264227
DIČO: 2023614846
Právna forma: občianske združenie
Sídlo: Čečinová 5564/21A, 82105 Bratislava

Ako postupovať:

Postup pre zamestnancov Speeders

Postup pre právnické osoby 

Postup pre fyzické osoby

Nábor

Ak máte doma nádejného hokejistu narodeného v roku 2009, 2010 alebo 2011 prípadne 2012, kontaktujte nás. Radi vám o našom združení povieme viac a zodpovieme otázky, ktoré vás zaujímajú.

Priestor pre Vás, našich sponzorov