Ďakujeme aj tento rok za 2% z vašich daní!

subHeader

Ďakujeme aj tento rok za 2% z vašich daní.

Aj tento rok sa nám spoločne podarilo z 2% vašich daní vyzbierať sumu, ktorá pomôže našim malým hokejistom!

Celková suma ešte nie je finálna, ale už teraz vieme, že všetky prostriedky použijeme na zlepšenie tréningov, nákup pomôcok či dofinancovaní turnajov, zápasov, prenájmu ľadových plôch tak, aby bol hokej pre deti hrou, náplňou ich voľného času, a možno aj životným cieľom.

…ešťe raz: všetkým, ktorí nám poukázali 2% ĎAKUJEME.

Sme SPEEDERS, nový, ale už plne etablovaný detský klub na hokejovej mape Slovenska. Fungujeme už štvrtý rok, trénujeme viac ako 40 malých hokejistov v štyroch vekových kategóriách.  Aj takto rozširujeme hokejovú základňu na Slovensku, po ktorej každý volá. Zároveň  zabezpečujeme rozvoj nádejných malých hokejistov iným spôsobom, ako v štandartných kluboch. Fungujeme na filantropickom princípe.

U nás nie sú deti delené len podľa výkonu / Tréning musí obsahovať prvky zábavy a hry / Suplujeme deťom aj hokejovú radosť z ulice/ Pozorne sledujeme počet detí na jedného trénera! / Tréneri si deti poznajú. Poznajú ich mená, záľuby, prospech, nálady i rodinné prostredie / Detská gymnastika je povinná súčasť tréningového procesu. Doplnená upolovými športami, plávaním a občas i lyže 🙂 / Ako jediní spolupracujeme s HDC na klubovej báze…

Áno sme iní, ale o to nám ide! Nepozeráme iba na cieľ, ale aj na cestu, ktorá k nemu vedie!

… na konci nášho snaženia nás všetkých čaká najväčšia odmena. Detský úsmev a nefalšovaná radosť z hokeja.

Speeders

Nábor

Ak máte doma nádejného hokejistu narodeného v roku 2009, 2010 alebo 2011 prípadne 2012, kontaktujte nás. Radi vám o našom združení povieme viac a zodpovieme otázky, ktoré vás zaujímajú.

Priestor pre Vás, našich sponzorov