Speeders KORČULIARSKE kurzy

subHeader

Speeders KORČULIARSKE kurzy a #ObjavHokejovyTalent…

OBUJTE SI KORČULE! V kurzoch korčuľovania s malými hokejistami pokračujeme počas celej sezóny!

kedy?

štvrtky o 18:15 – 19:15 a soboty 10:00 – 11:00

Sledujte náš facebook, kde pravidelne uverejnijeme aktuálne informácie.

https://www.facebook.com/HockeySpeeders/

Zraz je potrebný 15 min. pred začatím kurzu.

Kurzy korčuľovania prebiehajú pod dohľadom licencovaných trénerov. Navyše sú deti motivované  skvelou motivačná atmosférou detského hokejového tréningu, keďže druhej polovici plochy budú trénovať malí hokejisti -malí hokejoví Speederi.

Vidieť ako korčuľujú ich rovesníci sa nám veľmi osvedčilo. Veľa detí sa touto cestou korčuľovaním a hokejom nadchlo, a nabudilo pre ďalšie ľadové dobrodružtvá 🙂

….
Cena za jeden deň na jedno dieťa je 6euro. Kurzy korčuľovania realizujeme pre deti od 4 do 10rokov na Zimnom štadióne vPezinku.
POZOR: JE NUTNÉ SA PREDOM NAHLÁSIŤ na speeders@speeders.sk a to najneskôr do 16.00 predošlého dňa. Následne vám prepošleme informáciu o dostupnosti.

Dieťa musí byť na ľad patrične ustrojené. Potrebuje korčule, prilbu – ideálne hokejovú/lyžiarsku v krajnom prípade cyklo, rukavice, chrániče kolien, lakťov, prípadne zápästí.

https://www.facebook.com/HockeySpeeders/

Zraz je potrebný 15 min. pred začatím kurzu.

 

Tešíme sa na vás. Ďakujeme.

Speeders

Nábor

Ak máte doma nádejného hokejistu narodeného v roku 2009, 2010 alebo 2011 prípadne 2012, 2013, 2014, kontaktujte nás. Radi vám o našom združení povieme viac a zodpovieme otázky, ktoré vás zaujímajú.

Priestor pre Vás, našich sponzorov