Ligová Sezóna 20/21 ZRUŠENÁ :-(

subHeader

Všetky detské a mládežnícke ligové súťaže v roku 2020/21 ZRUŠENÉ.

Vzhľadom na pandemickú situáciu na Slovensku SZĽH v januári 2021 rozhodol, že všetky detské a mládežnícke ligy boli ukončené. Je nám to veľmi ľúto, ale žiadna liga už túto sezónu pokračovať NEBUDE.
SZĽH má pripravený regionálny covid semafor. A sa teda situácia v našom regióne zlepší, klubom by za prísnych hygienických podmienok mohlo byť umožnené opätovne trénovať.
V prípade zlepšenia, sa pracuje aj na návrhu akýchsi mini turnajov, alebo vzájomných zápasov pre kluby, ktorým semafor dovolí trénovať. Taká malá náhrada za zrušené ligy.
Aktuálne ale nik nevie predpovedať, kedy, ako a za akých podmienok. V covid hokejovom semafore je dnes celé Slovensko na opačnom konci… ☹.

Niektoré zimné štadióny už ľady rozpustili, resp. to urobia v tieto týždne. Sú teda kluby, ktoré z daného dôvodu už v sezóne pokračovať nebudú. My sme pre zväz, v prípade až sa zlepší situácia, deklarovali ZÁUJEM v sezóne POKRAČOVAŤ.
V horizonte nasledujúcich týždňov budeme mať viac informácii a následne vás budeme informovať ďalej.

Držíme palce všetkým.
Buďte zdraví.
Ďakujeme

Nábor

Ak máte doma nádejného hokejistu narodeného v roku 2009, 2010 alebo 2011 prípadne 2012, 2013, 2014, kontaktujte nás. Radi vám o našom združení povieme viac a zodpovieme otázky, ktoré vás zaujímajú.

Priestor pre Vás, našich sponzorov