POĎ AJ V LETE NA ĽAD

subHeader

POĎ AJ V LETE NA ĽAD! Otvorené letné hokejové tréningy.

 

Si malý hokejista, ktorému chýba hokej? Si malý hokejista narodený v roku 2008/9 a mladší a máš chuť stále trénovať? Ak áno, pridaj sa k nám a dôjdi na naše letné otvorené tréningy! Utorky a Štvrtky. Celý jún/júl/august od 17.00 do 20.00hod.

Bližšie informácie na speeders@speeders.sk

Prečo mať tréningy aj v lete? Pre tých, ktorým hokej chýba, pre tých ktorým skončila hokejová sezóna v kluboch už máji a pre tých, ktorí radšej ako sa viac zabavia hokejom ako túlaním sa cez prázdniny po meste, či vysedávaním pri videohrách.

Na konci dňa… kým vonku je dusno a horúco, na zimáku je príjemný a osviežujúci chlad. 

..o projekte:

Väčšina štandardných hokejových klubov v okolí z rôznych dôvodov (prevádzka ľadových plôch, plošne ukončenie sezóny a pod) končí hokejovú sezónu už v mesiacoch marec/apríl a nasledujúcu začína až v septembri. Mnohé deti (malí hokejisti) sú v takomto prípade bez kontaktu s ľadovou plochou viac ako 4 mesiace.

Náš projekt je postavený na inom prístupe k detskému hokeju. Deťom, ktoré majú hokej radi zabezpečujeme tréningy celoročne. Projekt „Poď aj v lete na ľad: otvorené Speeders letné hokejové tréningy“ ponúka deťom možnosť kontaktu s ľadom a hokejom aj počas letných mesiacov, prázdnin, resp. v čase keď ich klubová sezóna skončila/nezačala.

Cieľom je ponúknuť deťom (malým hokejistom) priestor byť práve v kontakte s ľadovou plochou aj v letných mesiacoch, a teda aj v čase prázdnin, resp. medzi koncom a začiatkom sezóny v ich kluboch.

Malým hokejistom z Bratislavy, ktorí ostali cez prázdniny doma ponúkame ich obľúbenú športovú aktivitu ako alternatívu k vysedávaniu pri videohrách, prípadne túlaniu sa po meste. Pričom charakter hokejovej metodiky týchto otvorených tréningov ponúka malým hokejistom priestor na individuálnejší hokejový rozvoj, keďže v kluboch je metodika cielená viac tímovo/skupinovo.

Malí hokejisti sa takto udržiavajú sa v prirodzenej kondícii aj počas leta.

Počas tréningov majú možnosť zlepšovať si svoje individuálne hokejové zručnosti priamo na ľade, a nie len na tvrdej ploche.

Práve tu sa im ponúka priestor sústrediť sa na nedostatky, keďže sú tréningy vedené pod dohľadom licencovaných trénerov klubu Speeders Bratislava a sú zostavené na výučbe a zdokonaľovaní: správnej techniky korčuľovanie, streľby a nahrávok; a zdokonaľovaní herných situácií a tímových vlastností.

A v neposlednom rade je hokej HRA. Malí hokejisti si veľa krát, iba tak, zahrajú hokej. Suplujeme tým ulicu, tak ako ju poznajú rodičia detí, a pritom sú deti pod dohľadom dospelých, pod dohľadom licencovaných trénerov a nie sú na ulici medzi bytovkami, alebo zavretí pred monitormi doma.

kedy a kde?

Tréningy sa konajú na pravidelnej báze v mesiacoch jún/august. Účasť nie je povinná v celom rozsahu resp. ich frekvencii: účasť sa potvrdzuje nahlásením dieťaťa (hokejistu) vopred. – Otvorené tréningy nie sú celodenné aktivity a teda nie sú fyzicky náročné a vyčerpávajúce (deti nezačnú sezónu v ich kluboch unavené).

Utorok a štvrtok zraz 17.00- odchod 20.00 (ľadová plocha 18.00 – 19.00).

Zimný štadión v Petržalke.

Tréningy sú určené pre ročníky: 2009, 2010, 2011, 2012 a ml.

Ich reálna frekvencia závisí od nahlásených účastníkov a v závislosti od iných „nadradených“ športových aktivít na zimnom štadióne.

 

Pre nahlasovanie alebo iné dodatočné informácie prosím kontaktujte speeders@speeders.sk

 

ĎAKUJEME  a tešíme sa na vás.

Nábor

Ak máte doma nádejného hokejistu narodeného v roku 2009, 2010 alebo 2011 prípadne 2012, 2013, 2014, kontaktujte nás. Radi vám o našom združení povieme viac a zodpovieme otázky, ktoré vás zaujímajú.

Priestor pre Vás, našich sponzorov