Podpora Ukrajinským malým hokejistom.

subHeader

Veľmi radi  v našom tíme privítame ukrajinských hokejistov ročníkov 2010 až 2008, ktorí boli nútení svoje kluby a svoje hobby kvôli invázii prerušiť. A to bez nároku na platbu členského*.

Kolektívne vykladáme hokejové chrániče, hokejky, helmy, korčule aby naši hokejoví susedia sa mohli naskočiť do tréningového procesu. A veríme, že po dohode so SZĽH, budú môcť naskočiť na ľad aj priamo na zápasy.

U nás ste všetci hokejisti vítaní.

Всіх хокеїстів запрошуємо до нас.

Chceme hrať hokej a nie báť sa, žiť v strachu a napätí! Odsudzujeme inváziu a všetky formy odopierania ľudských práv a násilia na národoch, ľuďoch, deťoch, hokejistoch..

Naši rodičia pomáhajú v tomto smere individuálne. Každý podla vlastných schopností a možnosti, aj preto zatiaľ my ako klub neorganizujeme žiadne zbierky alebo platformy kolektívnej pomoci.

Speeders

*platí zatiaľ do konca sezóny, resp. po obnovení našich zmlúv s partnermi pre ďalšiu sezónu je pravdepodobné, že daný záväzok bude dlhodobejší.

Nábor

Ak máte doma nádejného hokejistu narodeného v roku 2009, 2010 alebo 2011 prípadne 2012, 2013, 2014, kontaktujte nás. Radi vám o našom združení povieme viac a zodpovieme otázky, ktoré vás zaujímajú.

Priestor pre Vás, našich sponzorov