Speeders TRÉNINGY aj s Luďkom BUKAČOM jr.

subHeader

2.10. naši Speederi absolvovali prvý tréning s pánom Luďkom Bukačom jr. z BukačHockey. Bez rozdielu veku či výkonnosti, ale za to v duchu „hráč je tým, čomu sa v mladosti naučí“.

Tvrdú hokejovú metodiku založenú na drile a neustálom poučovaní nahradzujeme pod dohľadom p. Bukača predovšetkým TRÉNINGOM HERNÝCH PRIRODZENOSTÍ a teda v hráčovi skrývajúcej sa seba-tvorivosti a hokejovej slobode.

Nebola to jediná a posledná spolupráca. Doteraz sme absolvovali s pánom Bukačom dve plné tréningové jednotky a našu spoluprácu rozvíjame do frekventovanejšej a pravidelnejšej platformy. Tešíme sa na November.

navyše okrem tréningu na ľade Speeders trénersky tím absolvoval aj príjemnú večernú diskusiu o napredovaní detského hokeja a detského hokejového procesu, a tak celá Speeders/Bukač akcia bola prínosom aj pre našich trénerov.

Next step: zasvätiť do tejto myšlienky aj rodičov… viac ozrejmíme už čoskoro.

p. Bukač ďakujeme.

Speeders Tím.

foto z tréningu

Speeders Tréning s Luďkom Bukačom jr.

 

Nábor

Ak máte doma nádejného hokejistu narodeného v roku 2009, 2010 alebo 2011 prípadne 2012, 2013, 2014, kontaktujte nás. Radi vám o našom združení povieme viac a zodpovieme otázky, ktoré vás zaujímajú.

Priestor pre Vás, našich sponzorov