Speeders SpeedGymnastika

subHeader

SpeedGymnastika

Aj túto sezónu v spolupráci s BigHugGym dbáme na to, aby sme deťom poskytovali tréningy so zameraním na základy gymnastiky. Gymnastika je ideálna ako odrazový mostík pre ktorýkoľvek šport, hokej nevynímajúc. A ako pohybová príprava posilňuje svalstvo a upevňuje koordináciu tela.

Gymnastické cvičenia prebiehajú pod dohľadom skúsených trénerov – pedagógov a sú prispôsobené pre malých hokejistov.  Aj na základe vedomostí o deťoch (napr. ktoré dieťa drží hokejku vpravo a ktoré vľavo), si Speederi  postupne zlepšujú koordináciu pohybov, obratnosť i celkovú zdatnosť rovnovážne pre obidve strany tela. Zároveň ich tréneri vedú aj k zdokonaleniu sa v sústredení sa na svoje výkony, či k tímovej spolupráci s ostatnými.

V letných mesiacoch boli do tréningových procesov všetkých vekových kategórii zakomponované Judo a Plávanie. Cez školský rok pokračujeme s Gymnastkou. Sme si vedomí, že podpora všestranného pohybového rozvoja dieťaťa je dôležitá!

A preto jej venujeme dostatočnú pozornosť.

Gymnastické tréningy sú povinné pre kategóriu 2/3 a 3/4 a dobrovoľné pre kategóriu 0/1.

 

Ďakujeme a tešíme sa.

Filozofia ostáva, ciele posúvame ďalej. Speeders.

SpeedGymnastika 2018_19

 

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Nábor

Ak máte doma nádejného hokejistu narodeného v roku 2009, 2010 alebo 2011 prípadne 2012, 2013, 2014, kontaktujte nás. Radi vám o našom združení povieme viac a zodpovieme otázky, ktoré vás zaujímajú.

Priestor pre Vás, našich sponzorov