SPEEDERS na HDC

subHeader

SPEEDERS na HDC

Ako doplnok k tréningom druhákov a tretiakov sme dohodli pravidelné ranné tréningové jednotky v HDC Slovakia na zimnom štadióne v Petržalke.

Jedná sa o pravidelné tréningové jednotky a sú zamerané na rozvoj techniky korčuľovania a herných činností jednotlivca na ľade. Popri skupinovom tréningovom procese na tréningoch SPEEDERS je v HDC dôraz na individuálny prístup trénera k hráčovi, pričom sú vychytávané zlozvyky a nedostatky hráča ako jednotlivca, a prípadné chybičky sú okamžite opravované.

Individuálne môžu SPEEDRI každú sobotu doobeda využiť možnosť aj na tréningový program zameraný na techniku korčuľovania, korčuliarskeho odrazu a sklzu na hokejovom trenažéri. Tu sa kladie dôraz na uloženie a stabilitu opornej nohy, dopnutie odrazovej nohy, či zmenšovaní vnútorného uhla v kolene pri korčuľovaní.

V rámci SPEEDRS možností ponúkame aj dobrovoľné HDC tréningy ako doplnky k celkovému SPEEDERS tréningovému procesu.

 

Nábor

Ak máte doma nádejného hokejistu narodeného v roku 2009, 2010 alebo 2011 prípadne 2012, 2013, 2014, kontaktujte nás. Radi vám o našom združení povieme viac a zodpovieme otázky, ktoré vás zaujímajú.

Priestor pre Vás, našich sponzorov